Zapraszamy na bezpłatne szkolenie nt.: Dyrektor przedszkola XXI wieku – manager, lider, specjalista public relations

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie nt.: Dyrektor przedszkola XXI wieku – manager, lider, specjalista public relations

XXI wiek czerpie z odkryć współczesnej psychologii i nieodparcie przenika do świata zarządzania. Przed dyrektorami przedszkoli stoi wyzwanie, aby sprostać wymogom stawianym przez szybko zmieniające się środowisko. Współczesność wyznacza nowe trendy. Dyrektor to już nie tylko człowiek odpowiedzialny za dydaktyczno – wychowawczy poziom przedszkola sprawujący nadzór pedagogiczny, ale przede wszystkim manager i lider powierzonego mu zespołu nauczycieli oraz uczniów, który odpowiada za procesy planowania, kierowania, organizowania oraz kontroli. Ponadto na dzisiejszym rynku odbiorców, przedszkole staje się „produktem handlowym”, które dobry specjalista public relations w osobie dyrektora ma za zadanie przedstawić klientowi. Takie zagadnienia jak marka, wizerunek, kształtowanie wizji, misji i wyznaczanie celów są nieodłącznym elementem melioratywnego wypromowania przedszkola, za które odpowiada właśnie dyrektor. Dlatego zgodnie z ideą permanentnego kształcenia mamy przyjemność zaprosić Państwa do uczestniczenia w bezpłatnych warsztatach.

Termin: 27 listopad 2015 r., godz. 9.00-13.00

Miejsce: Monte Cassino 15 w Szczecinie

Adresaci: osoby zarządzające przedszkolem z terenu miasta Szczecina

Ramowy program szkolenia
Lp. Treści szkolenia Czas trwania
1 Najnowsze trendy i techniki stosowane w zarządzaniu zespołami 9.00-11.00
2 Skuteczne udzielanie informacji zwrotnych
3 Zarządzanie sobą w czasie
4 Techniki planowania
5 PRZERWA KAWOWA 11.00-11.15
6 Inteligencja emocjonalna w tworzeniu relacji z zespołem 11.15-13.00
7 Komunikacja interpersonalna i autoprezentacja
8 Komunikacja niewerbalna w pracy dyrektora
9 Prezentacja organizatora szkolenia – Szkoły Podstawowej OR TWP MOZAIKA w Szczecinie

Warunkiem udziału w bezpłatnych warsztatach jest nadesłanie wypełnionej karty zgłoszenia na adres: hborowska@twp.szczecin.pl do dnia 24 listopada 2015 r.

Na szkoleniu otrzymają Państwo komplet przydatnych materiałów w formie drukowanej oraz zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu.

Zapraszamy do skorzystania z najnowszych osiągnięć coachingu managerskiego skierowanego do dyrektorów przedszkoli z terenu Szczecina.

Karta Zgłoszeniowa

Koszyk

  • Brak produktów w koszyku.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress