Bez kategorii

Worki na obuwie i strój na WF

Twoje dziecko wybiera się do szkoły? Posiada już plecak, piórnik, zeszyty i książki? To bardzo istotne, żeby Twoja pociecha była dobrze zaopatrzona. Bardzo ważnym elementem szkolnego wyposażenia są również worki na obuwie, ponieważ dzięki nim, buty znajdą się osobno od innych rzeczy Twojego dziecka, co sprzyja higienie!

Czytaj dalej

Jak dobrać plecak dla dziecka?

Twoja pociecha wybiera się do szkoły? Musisz zaopatrzyć ją w odpowiedni asortyment! Każde dziecko potrzebuje odpowiednich książek, zeszytów, przyborów do pisania i rysowania, jednak żeby zabrać to wszystko za jednym zamachem potrzebuje najbardziej istotnego elementu – plecaka!

Czytaj dalej

Najlepsze plecaki do szkoły

Szukasz plecaka do szkoły? Lubisz jeździć na wycieczki? Liczysz na wysoką jakość i funkcjonalność? Nie może być inaczej, przecież będziesz go używać codziennie przez długi czas. Postaw na sprawdzone produkty i wybierz naszą firmę!

Czytaj dalej

Piórniki szkolne

Twoje dziecko wybiera się do szkoły? Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda pociecha potrzebuje odpowiedniego asortymentu, żeby zacząć swoją przygodę ze szkołą. Konieczne są wszelkiego rodzaju podręczniki, zeszyty, strój na lekcje wychowania fizycznego, plecak, a także – piórnik.

Czytaj dalej